EnveoTherm Mesh 117

Mrežica od staklenih vlakana

Saznajte više
Smanji

Mrežica od staklenih vlakana

Izračunajte koliko vam je materijala potrebno

Područje primjene

  • Obavezna komponenta ETIC sustava
  • Za izradu fasadnog armirnog sloja
  • Za armiranje unutarnje žbuke


Zahvaljujući uravnoteženoj konstrukciji, visokoj vlačnoj čvrstoći i otpornosti na alkalije, EnveoTherm Mesh 117 sprječava potencijalno stvaranje pukotina i na taj način štiti cijeli sustav od ulaza vode i razvoja plijesni. Životni vijek svakog sustava time se maksimalno produljuje.

EnveoTherm Mesh 117 jedna je od naših najprodavanijih mreža i koristi se u EnveoTherm ETICS sustavima. Proizvod je dizajniran da zadovolji glavne zahtjeve kvalitete i standard za mrežice od staklenih vlakana:

  • CE certificiran od 2013.
  • redovito revidiran i testiran od strane glavnih europskih laboratorija CSTB, DiBT, TZUS

Prednosti proizvoda

Izrađena od E-stakla

Alkalno otporna

 Velika vlačna čvrstoća

Dimenzijski stabilna

Tehničke značajke

OSNOVNI PARAMETRIJEDINICAVRIJEDNOST
Masa po jedinici površineg/m2147 ± 5%
Osnova/potka otvora mrežemm(4,0/4,5) ± 0,5
Debljinamm0,55 ± 0,1
Tehnička specifikacijaEAD 040016-01-0404 

Izvedba

Prvo, kutne i prozorske profile treba pravilno postaviti na pripremljenu površinu. Zatim dijagonalno postavite mrežne trake 30 × 50 cm kako biste izbjegli pucanje.

 Nanesite prvi sloj ljepila.

Lagano utisnite mrežicu od vrha do dna zida utiskivanjem u prvi sloj ljepila (počevši od sredine pa prema van). 

Preklapanje između dviju mreža mora biti minimalno 10 cm kako bi se osigurao kontinuitet armature.

Nanesite drugi sloj ljepila pazeći da pozicija mrežice bude u vanjskoj trećini debljine armirnog sloja

Skladištenje

Osim ako nije drugačije dogovoreno, pojedinačne jedinice pakiranja mogu se slagati. Mreža od staklenih vlakana mora se skladištiti u originalnom pakiranju na suhom mjestu. Kao proizvođač preporučujemo zaštitu ambalaže od izravnog sunčevog svjetla. Preporučena temperatura skladištenja je između –10 do +50 °C

Dokumenti

Kontaktirajte nas

Vrsta korisnika:
Brend za koji imate upit:
CAPTCHA